Tłumaczenia przysięgłe

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH

Nasze biuro tłumaczeń przysięgłych oferuje zróżnicowaną ofertę usług translatorskich. Wszystkim klientom z kraju i z zagranicy, instytucjonalnym i indywidualnym, oferujemy wygodną obsługę tłumaczeniową za pośrednictwem Internetu. Nasi tłumacze przysięgli zapewniają rzetelną jakość wykonywanych usług.

 • tłumaczenie przysięgłe on-line
 • tłumaczenia przysięgłe dokumentów technicznych
 • większość języków – oferta w zakresie tłumaczenia poświadczonego obejmuje aż 30 języków europejskich i pozaeuropejskich
 • tłumaczymy szybko  – tłumaczenia dokumentów standardowych  w języku angielskim i niemieckim wykonujemy na drugi dzień

JAK ZAMÓWIĆ TŁUMACZENIE PRZYSIĘGŁE?

Osoby zainteresowane zleceniem translatorskim dla tłumacza przysięgłego mogą w łatwy sposób skontaktować się z naszym biurem tłumaczeń telefonicznie lub za pomocą e-maila. W kilku prostych krokach możesz zlecić nam wykonanie tłumaczenia.

 1. Zadzwoń, albo od razu prześlij dokumenty mailem do wyceny na adres: biuro@tlumaczy.pl wraz z informacją o oczekiwanym terminie wykonania. Podaj swoje dane kontaktowe wraz z numerem telefonu.
 2. Wycenę całkowitego kosztu usługi otrzymasz od nas e-mailem lub telefonicznie.
 3. Opłać podaną kwotę na nasze konto bankowe:
  BRE BANK S.A. – mBank 53 1140 2004 0000 3702 4627 4888
  Zespół Tłumaczy Technicznych, adres: ul.Piłsudskiego 92/5, 50-017 Wrocław
 4. Prześlij potwierdzenie dokonania przelewu e-mailem biuro@tlumaczy.pl wraz z adresem na jaki ma być odesłane gotowe tłumaczenie.

Standardowo gotowe tłumaczenie przysięgłe zostanie odesłane do Ciebie listem poleconym priorytetowym, który zwykle trafia do adresata w kraju w ciągu 1-2 dni roboczych od jego nadania w placówce pocztowej.

Tłumaczenie umowy

KONSULTACJE, WSPARCIE TŁUMACZENIOWE

U nas znajdziecie właściwe rozwiązanie Waszych problemów z zakresu tłumaczeń przysięgłych. Jeśli macie Państwo indywidualne wymagania co do sposobu, formy wykonania tłumaczenia lub wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach od 8.30 do 15.30, w biurze przy ul. Piłsudskiego 92/5 we Wrocławiu, poprzez email: biuro@tlumaczy.pl lub tel. komórkowy +48 501 898 555.

Tradycyjna oraz internetowa obsługa firm i osób prywatnych.

Zespół Tłumaczy Technicznych