Wrocław

PONAD 50 LAT DOŚWIADCZEŃ NA RYNKU TŁUMACZEŃ

Nieprzerwanie od ponad pół wieku świadczymy usługi tłumaczenia dokumentacji technicznej. W ciągu ostatnich 20 lat, podążając za potrzebami naszych klientów, rozszerzyliśmy dziedziny specjalizacyjne o tłumaczenia z zakresu prawa, ekonomii i finansów; tłumaczymy materiały informacyjne i reklamowe o tematyce technicznej; dysponujemy również specjalistami z zakresu tłumaczeń medycznych.

Dokonujemy przekładu poświadczonego dokumentów czyli tłumaczeń przysięgłych. Zwykle obejmują one dokumenty niezbędne do załatwienia spraw urzędowych lub przed sądem w Polsce i zagranicą. 

GDZIE ZNALEŹĆ WASZE BIURO?

Nasze biuro tłumaczeń od lat znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia. Jesteśmy w pobliżu Dworca Głównego, dokładniej – po przeciwnej stronie budynku dworca, między Hotelem Piast (ul. Kołłątaja) i Hotelem Europejskim (ul. Stawowa). Nasz adres: ul. Piłsudskiego 92 (domofon nr 5), na 2 piętrze zabytkowej XIX wiecznej kamienicy.  Serdecznie zapraszamy do naszego biura.

Lokalizacja biura łumaczeń ZTT Express

TYLKO OSOBIŚCIE CZY TAKŻE ZDALNIE?

Przyjmujemy zlecenia od firm i osób fizycznych przez internet lub drogą pocztową. Wyślij nam dokument, który potrzebujesz przetłumaczyć a my zajmiemy się resztą.

Jeśli są Państwo zainteresowani ze skorzystania z takie formy, w linku dostępna jest instrukcja zlecenia tłumaczenia on-line krok-po-kroku.

DLACZEGO WYBRAĆ WASZE BIURO?

Tłumaczenia realizujemy zawsze w umówionym terminie. Kładziemy nacisk na organizację pracy aby zapewnić punktualne,  sprawne i efektywne wykonanie wszystkich przyjętych zleceń.

Nie wzbraniamy się także przed przygotowaniem nietypowych czy pracochłonnych prac tłumaczeniowych. Realizujemy zlecenia ekspresowe. Tłumaczenie wykonujemy zawsze zgodnie z przyjętym zamówieniem. Nie szczędzimy czasu ani wysiłków aby wciąż i niezmiennie uchodzić za solidne biuro tłumaczeń zarówno pod względem merytorycznego wykonania tłumaczeń jak i obsługi klientów.

Gwarantujemy Zleceniodawcy całkowita poufność powierzonych materiałów. Wszelkie dane zawarte w Państwa dokumentach, również tych przesłanych jedynie w celu ich wyceny, pozostają poufne i bezpieczne. Na życzenie – podpisujemy umowę o poufności.

30 JĘZYKÓW - 150 TŁUMACZY

Oprócz języków rozpowszechnionych, jak angielski, niemiecki, francuski czy rosyjski, w naszym biurze przetłumaczą Państwo materiały z innych języków obcych. Doświadczenie minionych dziesięcioleci pracy w branży tłumaczeń, to lata kontaktów oraz współpracy z tłumaczami języków mniej popularnych jak np. Indonezyjski czy Malezyjski.

Tradycyjna oraz internetowa obsługa firm i osób prywatnych.

Zespół Tłumaczy Technicznych